درگاه کاربران
جستجو
    جستجو در واحدهای شهرک بر اساس :

دیدار چهره به چهره و گفت و شنود مدیر عامل شرکت، یکی از اقداماتی است که جهت ارتباط بی واسطه با کارخانجات مستقر در شهرک و پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات و نیز شنیدن انتقادات و پیشنهادات مدیران کارخانجات انجام می گیرد و در این بین معرفی واحدهای تولیدی به یکدیگر باعث خواهد شد تا مدیران مجموعه ها از تولیدات و محصولات یکدیگر مطلع شوند و چه بسا این آشنایی باعث تحول در تولیداتشان گردد.

در اولین گام، مدیر عامل به همراه مدیر مالی ، مدیر روابط عمومی و مسئول HSEE شرکت در کارخانه شید کوه حضور پیدا کردند و ضمن بازدید از کارخانه، گزارشی اجمالی از فعالیت های شهرک ارائه نمودند و پس از آن آقای جناب آقای شمس مدیر کلارخانه شیدکو در صحبت های خود از آسفالیت میدان پژوهش و جاده پشت ایستگاه گاز و تراشه های فاضلاب، سرعت گیر بلوار امیر کبیر و اطلاع رسانی ضعیف مجمع و اطلاعیه هابه مدیران کارخانه ها انتقاد کردندو نیز پیشنهاداتی از جمله راه اندازی کانال تلگرام برای اطلاع رسانی بهتر و برگزاری دوره های
آموزشی برای نیروی انسانی کارخانه ها و ایجاد یک سرویس رفت و برگشت در سطح شهرک نجف آباد و فولاد شهر ارائه نمودند. همچنین ایشان از گل کاری میدان صنعت، راه اندازی دستگاه خودپرداز و دیگر اقدامات عمرانی و خدماتی شهرک تشکر نمودند. در پایان مدیر عامل شهرک در رابطه با انتقادات و پیشنهادات ، مطالبی را در پاسخ ارائه نمودند.


فایل ضمیمه : 950640309DSC04556.JPG دریافت فایل تعداد بازدید : 375
تبلیغات
Powered by Narvan CMS 1388 - 1394