درگاه کاربران
جستجو
    جستجو در واحدهای شهرک بر اساس :

بازدید مجتمع فولاد مبارکه

با توجه به سال (اقتصاد مقاوتی؛ تولید و اشتغال) شهرک صنعتی نجف آباد 2 طرحی جدید در رابطه با بازدید مدیران شرکت های مستقر در شهرک از صنایع بزرگ با سه هدف:

  1. شناخت صنایع بزرگ کشور جهت ارتباطات کاری
  2. معرفی پتانسیل های موجود در شهرک
  3. یک گردش دورهمی و استفاده از نقطه نظرات دوستان

برنامه ریزی نموده است که در اولین مرحله بازدید از مجتمع فولاد مبارکه در روز چهارشنبه مورخ 1396/5/11 با حضور 28 نفر از مدیران شرکت های مستقر در شهرک برگزار گردید.

در این بازدید که از ساعت 9 صبح با استقبال مسئول روابط عمومی شهرک آغاز شد ، کلیه بازدید کنندگان در محل ایستگاه آتش نشانی شهرک حضور یافتند تا همه با هم سوار بر اتوبوس به محل مجتمع فولاد حرکت نمایند.

بدو ورود به مجتمع فولاد با هماهنگی هایی که از قبل انجام شده بود به ساختمان مرکزی اعزام و در سالن آمفی تئاتر ابتدا با نمایش فیلم کوتاهی با تاریخچه آهن و فولاد و سپس با مراحل تولید مجتمع فولاد آشنا شدند و بعد از پذیرایی با گشت در سطح مجتمع و بازدید از واحد های مختلف از جمله راه هن، ترمینال، محل ورود سنگ آهن از معادن، انبار سنگ آهن، گنگله سازی، احیا مستقیم، مراحل ساخت آهن اسفنجی، مراحل ساخت تختاله، نورد گرم، نورد سرد و... آشنا شدند

بعد از بازدید مجددا به سالن آمفی تئاتر بازگشتند و از صحبت های جنای آقای صفری مدیرعامل شهرک و پرسش و پاسخ با مدیر قسمت متالوژی مجتمع استفاده نمودند.

 

 

در پایان جلسه هدایایی از طرف مجتمع فولاد به کلیه بازدید کنندگان اهدا گردید و سپس همه به سمت رستوران مجتمع عزیمت و بعد از صرف ناهار به سمت شهرک راهی شدند.


فایل ضمیمه : 393144751111.JPG دریافت فایل تعداد بازدید : 255
تبلیغات
Powered by Narvan CMS 1388 - 1394