درگاه کاربران
جستجو
    جستجو در واحدهای شهرک بر اساس :

جلسه تفاهم نامه و هماندیشی  هیات مدیره شهرک صنعتی نجف آباد 2 و نماینده محترم شهرستان نجف آباد , تیران و کرون

در جلسه ای که در روز شنبه 96/9/4با حضور نماینده محترم شهرستان مح دفتر هیات امنای شهرک برگزار گردید . در این جسه و در پی آن که به پیگیری مشکلات صنعتگران شهرک صنعتی پرداخته شد:

  1. بررسی ح مشکل برق شهرک.
  2. بررسی مشکل ورودی شهرک
  3. بازدید از تعدادی کارخانه های تویدی این شهرک.

 

 

 

 

 

صورت جلسه تفاهم نامه و هم اندیشی هیات مدیره شهرک صنعتی نجف آباد2 و نماینده محترم شهرستان نجف آباد، تیران و کرون

در روز شنبه مورخ 4/9/1396 جلسه هم اندیشی و تعامل به منظور همکاری جهادی برای توسعه صنعت شهرستان، حمایت از ایجاد اشتغال پایدار و رفع موانع تولید با حضور آقای ابوترابی نماینده محترم شهرستان نجف آباد و اعضاء هیات مدیره در محل شهرک صنعتی نجف آباد2 تشکیل گردید و پس از بررسی مشکلات و معضلات این شهرک نماینده محترم شهرستان ضمن توجه به اهمیت موارد در خصوص پیگیری و رفع مشکلات این شهرک حد اعلای تلاش خویش را مبذول و از هیچ کوششی در این زمینه خودداری نخواهند نمود.

شرح تصمیمات:

  1. با توجه به مشکل تامین برق متقاضیان در این شهرک که سال هاست زحمات، سرمایه گذاری و ظرفیت های اشتغال زایی آن ها بدیل کافی نبودن ظرفیت برق شهرک بدون ثمر مانده است آقای ابوترابی نماینده محترم قول مساعد جهت پیگیری انتقال هرچه سریعتر پست سیار واقع در کاشان را از طریق مراجع ذیصلاح به این شهرک صنعتی جهت حل مشکل کنونی تامین برق داده و همچنین پیگیر اصلاح توافق نامه احداث پست ثابت مورد نیاز این شهرک در آینده نزدیک خواهند شد بدیهی است این تنظیم و تغییر به صورت جامع و حمایت گرایانه از بخش تولید و اشتغال تنظیم خواهد شد.
  2. پیگیری و همکاری در خصوص آزاد سازی اراضی اطراف مسیر جاده ارتباطی شهرک در مکان فعلی و به جریان انداختن دستگاه های زیربط برای شروع هرچه سریعتر پروژه احداث جاده اصلی شهرک که به حق با توجه به تردد سنگین و حوادث زیادی که به دلیل عرض کم و خرابی این مسیر به وجود آمده تسریع آن ضروری است.

امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تلاش و همکاری نماینده محترم نتایج ارزشمندی حاصل گردد که رضایت خداوند بزرگ را در پی داشته باشد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تعداد بازدید : 299
تبلیغات
Powered by Narvan CMS 1388 - 1394